Барсетка-портмоне Montblanc створена для комфортних подорожей. Зроблена з італійської волової шкіри з зерненням, ковзна ручка, 1 зовнішня зручна кишенька для телефона, 1 відділення на блискавці, 2 відділення для купюр, 6 для кредитних карток.
- Матеріал: волова шкіра
- Зовнішнє відділення: відділення для мобільного телефона.
- Внутрішнє відділення: 1 основне на змійці, 6 кредитних карток і авіабалетів; 2 відділення для купюр, 1 відділення на блискавці
- Колір: чорний
- Розмір: 27 x 18,5 x 3 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Стиль | Класичний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виготовлення | США |
| Ручки | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 322 ₴












