


Павер банк, Power Bank 10000 mAh з індикатором заряду, Asonic P10, колір чорний
- Немає в наявності
- Код: P10
1 023,50 ₴
+380 (67) 696-30-81
Менеджер Артем- +380 (93) 696-30-81 Менеджер Валерій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Power Bank 10000 mAh - стильний аксесуар, здатний продовжити час автономної роботи вашого смартфона або планшета. Power bank стане чудовим помічником для тих, хто любить подорожувати, відпочивати на природі або використовує свої мобільні девайси на повну.
Особливості:
- миттєвий заряд;
- надійний захист;
- функціонал;
- корпус виготовлений із надійного та міцного пластику АBS;
- велика ємність акумулятора — 10000 мА·год;
- компактний, не займає багато місця.
Наявність двох USB-портів дає змогу одночасно заряджати і смартфон, і планшет. А компактні розміри та невелика вага роблять цю додаткову батарею ще зручнішою для щоденного застосування.
Переваги:
- Корпус виготовлений із надійного та міцного пластику ABS;
- Велика ємність акумулятора — 10000 мА·год;
- Компактний, не займає багато місця.
Характеристики:
- Заряджаються пристрої: смартфони, телефони, iPod, iPhone, планшети та інші
- Технологія: Li-Ion;
- Має 2 USB-виходи;
- Під'єднання: USB;
- Орієнтовний час заряджання пристроїв: 3 год;
- Ємність, мА·год: 10000;
- Вхід: DC 5В, 2.0 А (Макс);
- Зарядка: от micro-USB/
- Вихід: 5.0В, 2.0 А (Макс).
У комплект входить:
- Power Bank 10000 mAh
- Кабель micro-USB
- Паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASONIC |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Так |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Висота | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 023,50 ₴



