Вирішили влаштувати пікнік? Чудова ідея. Візьміть із собою Термосумку Golden Days.
Термосумка зі спеціальним покриттям, для більшої ізоляції та захистом проникнення повітря. Стильний дизайн і практичність — це все про цю модель.
Продукти будуть свіжими, напої прохолодними і все доїде до місця цілим і неушкодженим. Внутрішня частина виготовлена з поліетиленвінілацетату, яка еластичніша за низьких температур — PEVA не дубіє й не тріскається на морозі в місцях зламу. Під час виготовлення використовуються нешкідливі для життя та здоров'я матеріали, довговічні, прості в догляді. Для зручності комплектується ручками для перенесення й додатково йде плечовий ремінь, з регулюванням довжини. Зовнішня частина термосумки пошита з міцного поліестеру.

- матеріал: Поліестер 600D, ізотермічний наповнювач;
- колір: сіро-синій;
- розмір у розкладеному вигляді: 34х32х15 см (ВхДхШ);
- товщина ізотермічного наповнювача: 6 мм;
- об'єм: 16 літрів;
- вага: 360 гр
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golden Daisy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 16 л |
| Вага | 360 г |
| Колір | Сірий |
| Час збереження температури | 5 годин |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка |
| Матеріал | Поліестер |
| Щільність матеріалу | 600 ден |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 32 см |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 15 см |
- Ціна: 390 ₴











